Ana Sayfa

Etiketler: , , , , , , , , .

Ankamall AVM adres-harita ve ulaşım

Ankamall AVM nerede diyenler için Ankamall AVM adresi ve harita bilgisi burada yer almaktadır.

Ankamall AVM Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Fatih Sultan Mehmet ve Mevlana Bulvarı kesişimi Akköprü Kavşağı Yenimahalle Ankara, Telefon:0(312) 541 12 12, internet sitesi: www.ankamall.com.tr

Konya yolu ve İstanbul yolu kesişim noktasında bulunan Gimat Center olarak da bilinen Ankamall Alışveriş Merkezi 2006’dan bu yana Ankaralıların hizmetindedir. Yapılan genişletme çalışması sonrasında 100 bin metrekareyi aşkın bir alanda, Koçtaş yapı marketi, Electroworld, Tepe Home, Migros vb. 320’yi aşkın seçkin mağazası ve 10 salonlu sineması ile dikkat çeken Ankamall’de 5600 araçlık otopark bulunuyor. Ankamall AVM çalışma saatleri hergün 10:00-22:00 saatleri arasıdır.

Peki Ankamall AVM’ye nasıl gidilir, ulaşım? Ankamall’e gitmek için en kolay ulaşım yolu Ankara metrosu Akköprü durağını kullanmaktır. Özel aracınız ile Konya-Samsun yolu olarak bilinen Mevlana bulvarını veya FSM Bulvarı olarak bilinen İstanbul yolu’nu kullanabilirsiniz. İstanbul yolunu kullanan pek çok otobüs ve dolmuşa (Sincan, Fatih, Etimesgut, Eryaman- istanbul yolu) da binebilirsiniz.


"Ankamall AVM adres-harita ve ulaşım" yazısına 1 yorum yapılmıştır.


 1. Sayın yetkili;

  Ankara Aoç’de bulunan butik mağazamızda ürünlerinizden satmak istiyoruz. Fiyat listesi, numune vb için yardımlarınızı rica ederim.

  Volkan KÖROĞLU
  Satınalma Müd.
  MenPet AŞ
  0 532 790 91 00

  Aralık 21, 2013 tarihinde, volkan köroğlu Cevapla

"Ankamall AVM adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz