Ana Sayfa

Ankara Nata Vega AVM nerede, adres, ulaşım

Ankara’nın Mamak ilçesinde bulunan Nata Vega AVM nerede diyenler için harita, adres ve ulaşım bilgisi burada yer almakta.
Nata Vega AVM harita:

Ankara Nata Vega AVM Adres: Nata Vega Alışveriş Merkezi, Akşemsettin Mahallesi, Doğukent Caddesi, 39658 Mamak – Ankara, Telefon: 0(312) 554 27 00, www.natavega.com.tr

Ikea Ankara, Leroy Merlin ve Anatolium AVM yanında yer alan Nata Vega AVM, Metro Grossmarket Mamak karşısında yer almakta.
Nata Vega Ankara ulaşım: Ulus-Mamak-Kayaş dolmuşlarını veya aşağıdaki otobüsler ile Nata Vega AVM’ye ulaşabilirsiniz.
Ege mah. otobüsleri 323 ODTÜ, 330 Lojman – Kızılay, 334 Dikimevi, 338 6. Cad. – Sıhhiye, 339 Sıhhiye – Ulus, 339 Kızılay, 340 DDY veya 336 Y.Abdal – Ulus, 337 Metehan – Siteler, 351 Akşemseddin – Su Deposu – Sıhhiye – Ulus, 353 Boğaziçi – 4. Cad. – Ulus.

Çevre yolunu kullanarak şahsi arabanızla Çankaya-Oran-Cebeci çıkışı ile Anatolium ve Nata Vega AVM tabelalarını takip ederek çok kısa sürede ulaşım mümkündür.

Nata Vega ne demek? Nata Vega anlamı: Natavega ismini güneşten 50 kat daha parlak olan Vega isimli yıldızdan almakta. Nata ise latince doğmuş anlamına geliyor.

180’i aşkın mağazanın yer aldığı Nata Vega alışveriş merkezinde moda ve tekstil mağazalarından pazar yerine, 98 metrelik akvaryum tüneli, oto showroom ve teknik servisleri, bowling, çocuk oyun alanı, sinema salonları, kafeler, eğlence parkı yer almakta. Nata Vega Akvaryum, Makromarketin alt katında yer almakta olup, giriş ücreti olarak yetişkin ve öğrenciler için 15-10 TL alınmaktadır. Anatolium AVM ve Nata Vega arasında ara katlardan doğrudan geçiş imkanı bulunmaktadır.


"Ankara Nata Vega AVM nerede, adres, ulaşım" yazısına 11 yorum yapılmıştır.


  1. Mrb, elvankentte oturmaktayim.müşteri servisinizin olmasını istiyorum epey uzak oldugu icin gelemiyoruz.eğer varsa servisiniz saatleri belirtir misiniz? Tskrler…

    Ağustos 12, 2014 tarihinde, buse Cevapla

"Ankara Nata Vega AVM nerede, adres, ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz