Ana Sayfa

Etiketler: , , , , , , , , .

Etlik Forum Ankara AVM, adres-harita ve ulaşım

Etlik Forum Ankara AVM nerede diyenler için Etlik Forum Ankara AVM adresi ve harita bilgisi burada yer almaktadır.

Etlik Forum Ankara AVM Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Yozgat Bulvarı No: 99, Ovacık Keçiören, Ankara, Telefon:0312 567 1000, www.forum-ankara.com

Çevreyolu yanında trafik problemi bulunmayan bir alana kurulu bulunan Forum Ankara Alışveriş Merkezi, Keçiören’in ve Ankara’nın kuzeyinde yer almaktadır. Bauhaus yapı marketi, Tesco Kipa süpermarketi ve Media Markt teknoloji marketi ile dikkat çeken AVM, 86 bin metrekareyi aşkın kiralanabilir alana sahiptir. Multi Corporation (Multi Türkiye) bünyesinde 2008’den bu yana hizmet veren Forum Ankara Alışveriş Merkezi 3000 araçlık otoparka sahiptir.

Forum Ankara AVM ulaşım, Forum Ankara’ya nasıl gidilir: Etlik Forum Ankara Alışveriş Merkezine ulaşım için Ankara Çevre yolu Etlik-Keçiören çıkışını kullanabilirsiniz. Toplu taşım ile ulaşım için Kızılay’dan geçen 261 no’lu Etlik-Kasalar, 263 no’lu Etlik-Aşağı Eğlence, 284 no’lu Esertepe veya 286 no’lu Ovacık otobüslerini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden ulaşım amacıyla Etlik caddesini takip edebilirsiniz.

Forum Ankara çalışma saatleri: 10:00-22:00


"Etlik Forum Ankara AVM, adres-harita ve ulaşım" yazısına 1 yorum yapılmıştır.


  1. forum ankara ya gitmek için hangi yerde inmemiz gerekiyor

    Mart 8, 2013 tarihinde, gizem demirel Cevapla

"Etlik Forum Ankara AVM, adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz