Ana Sayfa

Ankara’da Sertifikalı Meyve Fidanı nerede var?

Bahçenizi çeşitli süs bitkileri ile renklendirmek veya sertifikalı meyve fidanları ile üreticiliğe adım atmak isterseniz, sizlere meyve fidanlarını nereden temin edebileceğiniz konusunda bazı temel bilgiler burada bulunuyor.

Ankara’da meyve fidanı deyince ilk akla gelen yer şüphesiz Atatürk Orman Çiftliği. AOÇ bünyesinde pek çok çeşit sertifikalı, aşılı meyve fidanlarını bulabilirsiniz. AOÇ meyve fidanı satış yeri bilgisi burada yer almakta.

Eskişehir yoluna yakın bir noktada ise Yeşil Ilgaz Fidancılık bulunuyor. Buradan meyve fidanları yanında sebze fideleri de temin etmeniz mümkün. İletişim bilgileri için buraya müracaat edebilirsiniz.

Yapı marketleri özellikle mevsiminde pek çok sebze ve meyve fidanı satışı gerçekleştirmekte. Ayrıca çevre yolu macunköy bağlantısında yer alan pek çok sera ve bitki satış noktasında aradığınız süs bitkilerini bulabilirsiniz.

Ankara’da yer alan hobi bahçeleri sizlere bu konuda yol gösterebilir. Bu konudaki bilgiler ise burada yer almakta.


"Ankara’da Sertifikalı Meyve Fidanı nerede var?" yazısına 5 yorum yapılmıştır.


 1. Arkadaşlar Aksel tarımdan sakın bir şey almayın çünkü çok pahalıya satıyorlar. Ben 25 kg.lık Retardo gübre aldım bana torbasını 120 TL’ye sattılar, daha sonradan öğrendim ki Amasya bayisi 80 TL’ye satıyormuş. Diğer fidanlarda da aynı şekilde fidanları 2 katı fiyatına satıyorlar.

  Mart 3, 2015 tarihinde, Patara67 Cevapla

  1. Ben Aksel Tarımdan ne aldıysam malların hepsi süper kaliteli. Sebze fidelerinde de hangi sebze fidesi isteyip aldıysam, o fide düzgün ve doğru çıktı. Diğer yerlerden aldığım fidelerde örneğin; tatlı biber istedğim acı çıktı. Ama burda böyle bir şeye tanık olmadım. Ayrıca, başka yerden aldığım Meyve fidanlarında 5 yıl oldu daha hala meyvesini görmedik

   Mart 24, 2015 tarihinde, kazanlı Cevapla

 2. fidanlarımı 3 yıl önce aksel tarım dan aldım.Aldığım yıl meyvelerini kopardım.ömrümde görmediğim çok kaliteli meyveleri var.kendi üretim bahçelerini gezdim.çok kaliteli değişik ekonomik değeri yüksek çeşitleri var hayran oldum.Emeğinizin ve paranızın boşa gitmemesi için AKSELTARIM ın fidanlarını tavsiye ederim.wwwakselbahce.net adresinden fidanlara bakabilirsiniz.iyi çalışmalar

  Aralık 17, 2014 tarihinde, emine yapan Cevapla

 3. ankara da güvenerek bodur ve yarı bodur fidan alabileceğiniz tek yer AKSEL TARIM dır.sincan açık cezaevinin meyve bahçesini de bu firma kurmuş.Türkiyede tek 3500 ağaçlık deneme bahçesini bu firma da gördüm.İki ziraat mühendisi kardeş bu işlerle bilimsel olarak uğraş veriyorlar.binlerce hobi bahçesi kurmuşlar.FİDANLARI VERİRKEN OLGUNLAŞMA SIRASINA GÖRE TOZLAYICILARIYLA BERABER veriyorlar fiyatları da çok uygun.en yeni kaliteli çeşitleri bulabileceğiniz tek yer.yerleri yenikent te telefonlerını verebilirim.Ziraat mühendisi mustafa Aksel 05324664660 Ziraat mühendisi Bekir Aksel 05072596857

  Temmuz 26, 2014 tarihinde, karanfil Cevapla

 4. çeşitli meyve fidanları almak istiyorum satışlar ne zaman nerede satııyor fiatları ile bilgilere nasıl ulaşırım. bölgelere uygun meyve fidanları hangileri bilgi verirseniz memnun olurum saygılarımla.

  Şubat 14, 2013 tarihinde, Yahya GÜRSOY Cevapla

"Ankara’da Sertifikalı Meyve Fidanı nerede var?" konusuna yorum gönderebilirsiniz