Ana Sayfa

Ankara’da Sertifikalı Meyve Fidanı nerede var?

Bahçenizi çeşitli süs bitkileri ile renklendirmek veya sertifikalı meyve fidanları ile üreticiliğe adım atmak isterseniz, sizlere meyve fidanlarını nereden temin edebileceğiniz konusunda bazı temel bilgiler burada bulunuyor.

Ankara’da meyve fidanı deyince ilk akla gelen yer şüphesiz Atatürk Orman Çiftliği. AOÇ bünyesinde pek çok çeşit sertifikalı, aşılı meyve fidanlarını bulabilirsiniz. AOÇ meyve fidanı satış yeri bilgisi burada yer almakta.

Eskişehir yoluna yakın bir noktada ise Yeşil Ilgaz Fidancılık bulunuyor. Buradan meyve fidanları yanında sebze fideleri de temin etmeniz mümkün. İletişim bilgileri için buraya müracaat edebilirsiniz.

Yapı marketleri özellikle mevsiminde pek çok sebze ve meyve fidanı satışı gerçekleştirmekte. Ayrıca çevre yolu macunköy bağlantısında yer alan pek çok sera ve bitki satış noktasında aradığınız süs bitkilerini bulabilirsiniz.

Ankara’da yer alan hobi bahçeleri sizlere bu konuda yol gösterebilir. Bu konudaki bilgiler ise burada yer almakta.


"Ankara’da Sertifikalı Meyve Fidanı nerede var?" yazısına 1 yorum yapılmıştır.

  • 14 Şubat 2013 tarihinde Yahya GÜRSOY :

    çeşitli meyve fidanları almak istiyorum satışlar ne zaman nerede satııyor fiatları ile bilgilere nasıl ulaşırım. bölgelere uygun meyve fidanları hangileri bilgi verirseniz memnun olurum saygılarımla.

"Ankara’da Sertifikalı Meyve Fidanı nerede var?" konusuna yorum gönderebilirsiniz