Ana Sayfa

Sincan Harikalar Diyarı Hamamı (Belinay), telefon, adres

Sincan Harikalar Diyarı Hamamı -Belinay nerede diyenler için Sincan Harikalar Diyarı Hamamı -Belinay adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Sincan Harikalar Diyarı Hamamı -Belinay Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Akşemsettin Mahallesi Çatalca Sokak No 131 / 2 (Harikalar Diyarı Karşısı) Sincan Ankara, Telefon:312 269 00 55 (Erkekler) -312 269 00 35 (Bayanlar), www.harikalarhamami.com

Bayanlar ve erkekler için hamam keyfinin bulunduğu Belinay Sincan Hamamında Türk Hamamı ve zayıflamak isteyenlere kuru sauna imkanı yer alıyor. Dileyenler Buhar sauna yani fin hamamında stres de atabilir. Yüzme havuzu, duş, jakuzi ile kese ve köpüklü masaj da unutulmamış. Dinlenme salonu ve vitamin cafe de kendinize gelebilir dilerseniz kablosuz internetin tadını çıkartabilirsiniz. Havlu, peştemal, terlik satışı yanında erkekler için berber ve bayanlar için manikür-pedikür olanakları da Belinay Sincan Harikalar Diyarı hamamında bulunuyor. Harikalar diyarı karşısındaki Sincan hamamına Ayaş yolunu kullanan Sıhhiye veya Bakanlıklardan gelen Yenikent, GOP, Çimşit otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.


"Sincan Harikalar Diyarı Hamamı (Belinay), telefon, adres" yazısına 1 yorum yapılmıştır.


  1. aile kabininiz varmi….

    Ağustos 5, 2014 tarihinde, aydin Cevapla

"Sincan Harikalar Diyarı Hamamı (Belinay), telefon, adres" konusuna yorum gönderebilirsiniz