Ana Sayfa

Diyanet İşleri Başkanlığı Nerede Adres Telefon Ulaşım

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın adresi, iletişim bilgileri ve ulaşım haritası aşağıda yer almaktadır.

Diyanet İşleri Başkanlığı Adres: Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No: 147/A 06800 Çankaya/ANKARA
Diyanet İşleri Başkanlığı Telefon: 0 312 295 70 00


"Diyanet İşleri Başkanlığı Nerede Adres Telefon Ulaşım" yazısına 6 yorum yapılmıştır.


 1. ılk once selamunaleykum dıye baslar ve bu ulkede muslumanlıgın bıtmek uzereoldugunu soylemekten uzuntu duymaktayım neden dıye sorarsanız bır hrıstıyan dın adamı yetıstırırken kucukten alıp yetıstırıyor bızde ıse endustrı meslek lısesını zor bıtırmıs fatıh mehmet ozdegırmencı adındakı vatandası nurı degırmencı adındakı muftu bey hatır gonul olarak goreve aldı yazıkkı bu memleket bu hale geldı yıllarca hafızlık yapıp ımamhatıp okuyanlar bos gezerken boyle ınsanlar ımam olursa nesılde hergecen gun kotuye gıder bunların sebebıde bu ınsanları goreve getıren muftu denılmeyecek ınsanlar ıstersenız ımam arkadası ve muftu beyı cagırıp sınava alın bakalım muftu beyın goreve aldıgı ımam hak edıyormu gorevı

  Haziran 20, 2014 tarihinde, caner Cevapla

 2. hakyolunda melik olan başbakanın diyanetişleribaşkanı sayınmehmed görmez.başvuracevap vermediniz.allahrızası için cevap verirseniz çokmutlu ailecek olacağız.beni mahcup düşürmeyin.eşim nereye başvurursan cevap vermezler dedi.bizeyardımcı olun.

  Ekim 21, 2013 tarihinde, nuraynoyan Cevapla

 3. Allah insanları eşit olarak yaratmış,rızkı eşit olarak yollamıştır.özel olarak rüzgarlarla tohumları tarlalara yollamamış ve yağmurlarla sulamamıştır.Rızık senin tarlanda çoksa yetenini al kalanını olmayana ver demiştir(zekat)kul hakkı ile karşıma gelme -demiştir.O nedenle fitre ile dirhem geçmesin diye (helalleşme) zekat tamamlanır.İslamın 5 şartında da bu anlatılır.Namazda erkeklerin ellerini göbekte birleştirmesinin sebebi ,ana karnındaki ademin göbekten beslenmesini (rızıkıyla gelmesi)kadınların göğüste birleştirmesinin sebebi dünyaya gelen ademin rızkının hazır olduğundadır.Yani eşitlik ana karnındayken anlatılmıştır.Yani dünyada herkesin rızıkı vardır.yeteni senin kalanı olmayanındır.

  Temmuz 12, 2013 tarihinde, Nuray Toğrul Cevapla

 4. sesimizi duyun artık

  Haziran 16, 2013 tarihinde, hafız Cevapla

 5. bu vekillerde kadroya alımlarında yeterlilik belge şartı varmı ben hafızım ben kaç kişiler ne olcak bizim halimiz hafızlığımızı unutacaz kim vercek bizim hesabımızı biz boşunamı yaptık hafızlığı yazılıyı geçemiyoruz ömür boyu böylemi kalcaz inş bilgi istiyorum yetkililerden

  Haziran 16, 2013 tarihinde, hafız Cevapla

 6. selamün aleyküm, anladım bu yıl kura yok tamam bunu anladım ama kayıt olup olmadığını hiç belirtmemişsiniz 2014 hac kaydı varmı var ise ne zaman?

  Mayıs 18, 2013 tarihinde, abdi çapan Cevapla

"Diyanet İşleri Başkanlığı Nerede Adres Telefon Ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz