Ana Sayfa

Sultangazi 50. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi nerede, adres, telefon

Sultangazi 50. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi nerede diye merak edenler için Sultangazi 50. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi adresi ve harita bilgisi burada bulunmaktadır.

Sultangazi 50. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: 50. yıl mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No.1 Sultangazi İstanbul, Telefon:(212) 444 23 32, 459 34 34, www.sultangazi.bel.tr

50.Yıl Kültür Sanat ve Spor Merkezi bünyesinde konferans salonu, spor ve sergi salonu, kütüphane ve çalışma ofislerinin yer aldığı Sultangazi Kültür Merkezinde meslek edindirme kursları, etüt sınıfları, engelliler koordinasyon ve kadınca yaşam merkezi ile kadınlar ve gençlik meclisi yer almakta. Sultangazi Belediyesi Spor Kulübü de Sultangazi 50. Yıl Kültür-Sanat Merkezinde yer almakta.


"Sultangazi 50. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi nerede, adres, telefon" yazısına 5 yorum yapılmıştır.

 • 25 Şubat 2012 tarihinde hanife sucu ilhan :

  her keze hayırlı olsun sultangazi için gerekliydi.başkanımıza cok teşekkürler.heray meil olarak gelişmelerden bilgi almak ısterim.özellikle tıyatrolardan çocuk lar için.

 • 10 Aralık 2012 tarihinde ayfer SARI :

  BÜYÜKŞEHİR BEL İSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE şef olarak çalışmaktayım 15 yıldır sultangaziliyim ama belediyemizin etkinliklerinden [ne gezi nede konserlerden ]hiç yaarlanamamaktayım.İlginizi bekliyorum.Saygılar

 • 4 Şubat 2013 tarihinde sinan :

  gitar derslerınız basladımı baslamış ise neden hala cagrılmıyorum ögrenebılırmıyım

 • 13 Şubat 2014 tarihinde yeşim :

  ya ben böyle bir iletişim görmedim arıyoruz ama ilgilenen yok kimler çalışıyor buralarda

 • 28 Şubat 2014 tarihinde ahmet aslan :

  50.yıl kültür merkezinin tel numarasını alabiyim..

"Sultangazi 50. Yıl Kültür ve Sanat Merkezi nerede, adres, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz