Ana Sayfa

Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat (Kültür) Merkezi, adres-ulaşım

Nazım Hikmet Kongre, Sanat ve Kültür Merkezi nerede diyenler için Nazım Hikmet Kongre, Sanat ve Kültür Merkezi adresi ve harita bilgisi burada yer almaktadır.

Nazım Hikmet Kongre, Sanat ve Kültür Merkezi Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Çamlıca Mah. Bağdat Caddesi Demetevler Yenimahalle, Telefon:444 93 64 veya 0(312) 526 26 26 (belediye), www.yenimahalle.bel.tr

Ankara’nın kültür ve sanat hayataına renk katan Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi Kokteyl, Balo ve Nikah Salonu, Yıldız Kenter tiyatro salonu, çok amaçlı salonlar, (Bedri Koraman, Hikmet Çetinkaya) sergi salonları, toplantı salonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Nazım Hikmet kongre merkezine ulaşmak için Metro Hastane durağını veya 297 no’lu halk otobüsünü kullanabilirsiniz.


"Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat (Kültür) Merkezi, adres-ulaşım" yazısına 5 yorum yapılmıştır.


 1. Kultür Merkezimizde verilecek olan sosyal içerikli kurslarımıza Çankaya Halk eğitimde olduğu gibi gerek sosyal(ud,Dans Resim özellikle resim erkek bayan ayrımı olmadan ) gerek kültürel ( dil eğitimi diksiyon drama gibi)yerekse Teknik anlamda kursların verilmesini ve saatlerini çalışanları düşünerek 18:00 ila 21:00 arası yapılmasını istiyoruz.

  Kasım 7, 2013 tarihinde, usta0646 Cevapla

 2. gelemiyorum am son nefesime kada sizlerleyim.güçümüz artsın eksilmesin..

  Nisan 23, 2013 tarihinde, ezin ,nce Cevapla

 3. Dün 24Mart2013 günü Vatan Cumhuriyet ve Emek birlikteliği için salonunuzdaydık ve ses düzeninizin işkencesini yaşadık.İnişli çıkışlı,yüksek cızırtılı seslerin kolonlardan salon koridorlarına yayılması konuşmacıları dinlememizi engelledi.Görevli zannettiğimiz kişiler buyurun sözcüğünden sonra teknik konu dediler.Sorumluluğa sırt dönmeler hadsafhadaydı(isimlerini alamadım jet hızıyla uzaklaştılar)Kalıcı işitme kaybına uğramadığım için şükrediyorum.Mülti vizyon gözterisi son nefesini veren insanın çehresinin rengindeydi.Bundan sonraki etkinliklerinizde ileri görüşlü olmanızı dilerim ve isterim.Üzgünüm. Mustafa Tongar E.Coğrafya Öğretmeni Zonguldak ADD

  Mart 25, 2013 tarihinde, mustafa tongar Cevapla

 4. mahallemiz de kongre ve kültür merlezi açıldığı için çok mutluyuz. örneğin bir spor salonu, çeşitli kurslar (müzik kursu, koro,enstrüman “kanun, ud, ve birçok”) açılırsa çok daha sevineceğiz. Belediye Başkanımıza sonsuz teşekkür ederim.

  Eylül 28, 2012 tarihinde, kırman Cevapla

 5. Dilsad Said’in yarin, 2 Haziran – Cumartesi gunku konseri saat kacta? Biletler kac lira? Lutfen yarindan once emailime cevap verirmisiniz?

  Tesekkur ederim!

  Haziran 1, 2012 tarihinde, Hulya Cevapla

"Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat (Kültür) Merkezi, adres-ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz