Ana Sayfa

Media Markt İstanbul Beşiktaş mağazası adres, telefon

Media Markt İstanbul Beşiktaş mağazası nerede diyenler için Media Markt İstanbul Beşiktaş mağazası adresi ve harita bilgisi burada yer almakta.

Media Markt İstanbul Beşiktaş mağazası Adres ve İletişim bilgileri: Fulya BJK Süleyman Seba Kompleksi Hakkı Yeten Caddesi No:10 34357 Fulya/Beşiktaş, Telefon:0212 381 15 00, www.mediamarkt.com.tr


"Media Markt İstanbul Beşiktaş mağazası adres, telefon" yazısına 4 yorum yapılmıştır.


 1. tam 1 aydır Beşiktaş mağazasına ulaşmaya çalışıyorum.Telefon ile ulaşamadığım için 6 defa mail attım.Maillerimi okundulu göderiyorum.Müşteri hizmetleri tümünü okuyor ancak kesinlikle cevap dönülmüyor.Şube telefonu zaten 0850 ile başlayan garip numaraya yönlendirlmiş onunda nasıl aranacağı belli deil.Neden böyle bir zorluk çıkarılıyor ve müşterilere cevap verilmiyor.

  Ağustos 7, 2012 tarihinde, Nurşin Şafak Cevapla

 2. Merhabalar,
  Nekadar kötü bir iletişim sisteminiz var?Beylikdüzü,Ümraniye,Beşiktaş magazalarınızı aradım telesekreter çıkıyor 0850 222 1 500 arayın diyor ve sıfıra basıyorum sizi danışmaya bağlıyorum diyor ve telefon kapanıyor?bu işlemi inanın 8 defa tekrarladım.Bu sistem koskoca Media Markete yakışmıyor.

  Temmuz 16, 2012 tarihinde, İbrahim Şirin Cevapla

 3. Hiçbir şubenin hiçbir şekilde telefonlarına ulaşılamıyor.

  Temmuz 9, 2012 tarihinde, ibrahim Cevapla

 4. iki yıl önce mağazanızdan aldığın nokia telefonum arızalandı.faturaya ımaı numarası yazılmadığı için garanti kapsamında olan telefonumu tamir attiremiyorum.telefonlarınıza da ulaşamıyorum.garanti süresinin bitimine bir hafta kaldı.

  Mayıs 29, 2012 tarihinde, barış engin Cevapla

"Media Markt İstanbul Beşiktaş mağazası adres, telefon" konusuna yorum gönderebilirsiniz