Ana Sayfa

Etiketler: , , .

Ortaköy nereye bağlı, Ortaköy hangi ilçede, yakada

Ortaköy nereye bağlı, Ortaköy hangi ilçede ve yakada diye merak edenler için Ortaköy haritası eşliğinde bilgiler burada yer almakta.

Mecidiye ve Ortaköy mahallelerinden oluşan İstanbul’un Ortaköy semti Beşiktaş ilçesine bağlıdır ve Istanbul’da Avrupa yakasında yer almaktadır.

Ortaköy haritası ise aşağıda görüntülenmekte. Ortaköy semtine nasıl gidilir diyorsanız, haritadan yol tarifi alabilir, dilerseniz en yakın nöbetçi eczane, hastane gibi bilgilere arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Ortaköy posta kodu 34347’dir.Beşiktaş belediyesi ve kaymakamlığına ait adres ve iletişim bilgilerine sitemizde arama yaparak ulaşabilirsiniz.


"Ortaköy nereye bağlı, Ortaköy hangi ilçede, yakada" yazısına 1 yorum yapılmıştır.


  1. Bugün ailecek orta köyü sahili gezmek için çıktık.dönüşte tam çıkışın orada bir dilenci arabalardan para dileniyor.iki gözümde görmüyor diye yakasında kâğıt var.gözlerine kanımca hareketli nesne takmış.benim 7 yaşındaki kızım çok korktu.şuan korkudan uyuşmuyor.ve yanımızda uyumak istiyor.belediye olarak bu tip insanların toplumun huzurunu bozduğu için toplamanizi istiyorum.bi vatandaş olarak rahat rahat gezme hakkımız yok mu.sikayetciyim…

    Şubat 22, 2015 tarihinde, havvaana Cevapla

"Ortaköy nereye bağlı, Ortaköy hangi ilçede, yakada" konusuna yorum gönderebilirsiniz