Ana Sayfa

Etiketler: , , , , , , , .

Türk Japon Vakfı Nikah Salonu adres-harita ve ulaşım

Türk Japon Vakfı Nikah Salonu nerede, nasıl gidilir diyenler için Türk Japon Vakfı Nikah Salonu adresi ve harita bilgisi burada yer almaktadır.

Türk Japon Vakfı Nikah Salonu Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Ferit Recai Ertuğrul Caddesi No:2 (Panora AVM arkası) Or-An Ankara, Telefon:0 312 491 17 48 – 49, www.tjv.org.tr

Türk Japon Vakfı bünyesinde hizmet veren Türk Japon Vakfı Nikah Salonu 370 kişi oturma kapasitelidir. Sade nikahlarda yarım saat öncesinde ve bir saat nikah sonrasında olmak üzere 1,5 saatlik zaman dilimi tahsis edilmektedir.

Türk Japon Vakfı Nikah Salonuna nasıl gilir? Türk Japon Vakfı Nikah Salonu ulaşım: Panora AVM yakınında yer alan nikah salonuna Turan Güneş Bulvarı veya Konya yolu üzerinden Dikmen caddesinden ara sokakları takip ederek veya 931. caddeyi izleyerek ulaşabilirsiniz. Ulus ve Kızılay’dan geçen Oran Sitesi veya Sancak mahallesi (189) otobüslerini (173, 176 Odtü-Oran sitesi, 185 Oran sitesi-Ulus, 188 Oran Sitesi-Keçiören) de kullanabilirsiniz. Kızlay Güvenpark’tan hareket eden Or-An dolmuşlarından da yararlanabilirsiniz.


"Türk Japon Vakfı Nikah Salonu adres-harita ve ulaşım" konusuna yorum gönderebilirsiniz