Özel Arama

"Poligon Ankara" olarak etiketlenen adres, harita yazıları


Ankaradaki Bütün Poligonlar Nerede, Adresi, Haritası


Ankarada bulunan poligonların adresleri için, sitemizde kayıtlı bulunan 4 adet adres bulunmaktadır. Ankaradaki silah atış poligonlarının adresleri aşağıda belirtilmiştir. Ankaradaki silah atış poligonlarının adreslerinin yanında telefon numaraları ve varsa internet siteleri de belirtilmiştir. Bu numaraları arayarak silah atış poligonlarının fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Hangi silahların bulunduğunu ve poligonun fiziki mekanı hakkında ... … Devamını oku »

Etiketler: , ,19 Mayıs Havalı Silahlar Atış Poligonu Nerede, Adresi, Haritası


19 Mayıs Havalı Silahlar Atış Poligonu Adres: Doğan Bey Mah. Cumhuriyet Cad.  Ulus, Altındağ, Ankara Adres tarifi: 19 Mayıs Spor Kompleksi İçinde Tel: +90 312 309 21 00 İlgili Aramalaroyak atış poligonu harita,oyak atış poligonuna nasıl gidilir,oyak atıs polıgonu,balgat oyak atış poligonu,balgat oyak poligon harita,oyak atis poligonu ankara,oyak poligon ankara,oyak atış poligonu ankara harita,oyak ... … Devamını oku »

Etiketler: , , ,


Oyak – Kapalı Atış Poligonu Nerede, Adresi, Haritası


Oyak – KAPALI ATIŞ POLİGONU Adres  : 1. Cad. No: 59 Balgat /ANKARA Tel       : (0 312) 287 56 56/180 veya 175 E-mail: egitim@oyaksgs.com.tr ANKARA’DA TEK ÖZEL ATIŞ POLİGONUMUZDA HERKESE ATIŞ İMKANI 6136 sayılı “ATEŞLİ SİLAHLAR VE BIÇAKLAR İLE DİĞER ALETLER HAKKINDA YÖNETMELİK” madde 66 gereğince; Silah ruhsatı olan herkes ruhsatını ibraz etmek koşuluyla ve kendi ... … Devamını oku »

Etiketler: , ,


Efe Atış Poligon Antares Nerede, Adresi Haritası


Efe Atış Poligon Antares nerede diyenler için Efe Atış Poligon Antares adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır. Efe Atış Poligon Antares Adres ve İletişim bilgileri: Adres : Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1/A Ayvalı – Etlik / ANKARA Tel    : 0312 321 0600 Faks : 0312 322 8424 Daha önceden ... … Devamını oku »

Etiketler: , , , ,


Target Atıcılık Atış Poligonu, Nerede, Adresi, Haritası


Target Atıcılık Atış Poligonu nerede diyenler için Target Atıcılık adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır. Target Atıcılık Adres ve İletişim bilgileri: Ankara’da bir silah atış poligonu arıyordunuz ve buradasınız, adresimiz burada, telefon numaramız burada.. Arayıp hiç çekinmeden bütün bilgileri alabilirsiniz, silahınız yoksa bizde bulunan silah çeşitlerini, atış poligonumuz hakkında ayrıntılı bilgiyi, ... … Devamını oku »

Etiketler: , , ,

Nerede-Adresi-Haritasi.com